Коробки для медичних масок

3.06.2022

 

ATTOLIS виготовляє картонну упаковку для будь-чого і для масок, які наразі в попиті, також.

Коробки з целюлозного картону вироблені методом повнокольорового цифрового друка – охайне та зручне пакування.

коробка для медичних масок  медична коробка для масок

Медична маска - засіб індивідуального захисту, що став вкрай популярним через нещодавню пандемію. Для реалізації такої продукції важлива правильна упаковка. Коробка для медичних масок - це ергономічний та безпечний спосіб фасування, транспортування та зберігання засобів індивідуального захисту.

Яким вимогам повинні відповідати коробки для медичних масок

 

Головна вимога для пакування медичних товарів – інертність матеріалів. Вони не повинні вступати в хімічну реакцію з вмістом: залишати сліди, запахи, виділяти отруйні сполуки.

Коробці для захисних масок важливо витримувати санітарну обробку - озонування та кварцювання.

Компанія ATTOLIS виготовляє пакувальні вироби з екологічно чистих матеріалів, які не несуть згубного впливу на довкілля та не виділяють токсичних речовин. При цьому фарба на коробках стійка - витримує санітарну обробку, механічні пошкодження, підвищений рівень вологості та перепади температури.

Маркування - обов'язкова частина упаковки медичних товарів - стійка до змивання, стирання та вигоряння. Маркування належить бути швидко і легко зчитуваним. Тому важлива насиченість та чіткість друку.

Упаковка для медичних масок у вигляді картонної коробки - це ергономічне та безпечне зберігання засобів індивідуального захисту протягом усього терміну придатності, комфортне транспортування до аптечних пунктів, магазинів та лікарень.

Які види коробок підходять для пакування медичних масок

 

Для упаковки медичних масок зазвичай використовують самозбірну коробку типу “Календарна”. Це конструкція прямокутної форми, з високими стінками та відкидною кришкою - невіддільною частиною корпусу.

Коробки типу “Календарна” місткі, але розраховані на малу вагу товару. Залежно від вибраного матеріалу та розмірів упаковка витримує до кілограмів.

Ця модель недорога і проста у збиранні. Замовнику приїжджає упаковка у плоскому вигляді. Коробка самозбірна - не потребує додаткової фіксації та клею. Складання відбувається за допомогою заздалегідь передбачених конструкційних елементів, які утворюють язичкові з'єднання. 

Доступні матеріали коробки для масок:

  • одношаровий целюлозний картон;

  • гофрокартон;

  • однотонний, кольоровий або принтований картон.

 

Компанія ATTOLIS займається виробництвом пакувальної продукції з індивідуальним дизайном на замовлення клієнта. 

Доступні типи друку:

  • шовкографія;

  • повнокольоровий цифровий друк;

  • тиснення;

  • офсетний друк;

  • УФ-лакування.

 

Додатково компанія ATTOLIS  надає послугу додавання функціонального прорізу у кришці коробки. Така упаковка медичних масок передбачає використання як диспенсера. Для отримання однієї маски, не доведеться відкривати цілу коробку - акуратно двома пальцями витягніть верхню. Коробки з масками для обличчя, обладнані диспенсером, використовуються в медичних закладах та аптеках.

Переваги замовлення компанії ATTOLIS

 

На офіційному сайті компанії ATTOLIS доступне замовлення продукції від 300 одиниць для малих форм упаковки. Для коробок середніх та великих розмірів мінімальна партія – 500 штук. Максимальний розмір тиражу не обмежений.

Перед замовленням оптової партії компанія надає можливість протестувати продукцію - допоможемо розробити макет і підібрати відповідну конструкцію упаковки під конкретний вид товару. Відповідно до обумовлених параметрів створюється пробний зразок, який надсилають клієнту. Замовник оцінює якість друку, щільність упаковки, зручність збирання та працездатність конструкції. 

На цьому етапі приймаються коригування моделі коробки або доопрацювання дизайнерських рішень. Якщо клієнт влаштовує тестовий зразок, відразу оформляється оптове замовлення.

Готові вироби постачаються у вигляді розгортки. Якщо у замовника виникнуть труднощі при складанні коробок для медичних масок, компанія ATTOLIS надає докладну відеоінструкцію до кожної конкретної моделі упаковки.

Матеріали, що використовуються для виготовлення упаковки біорозкладні та придатні для повторної переробки.